קלנועית חשמלית מתקפלת מבית מובינג לייף

ATTO – קלנועית מתקדמת מבית מובינג לייף, חברה צעירה המפתחת ומייצרת בישראל, הוא כלי התחבורה האידאלי לאנשים בעלי מוגבלות בהליכה. הקלנועית שלנו מתקפלת מגודל מלא למזוודה קטנה בגודל הניתן לנשיאה למטוס. בתוך שניות ניתן לקפל וגם לפרק את הקלנועית לשני חלקים קלים לצורך הכנסה לתא המטען של הרכב.

 

סטייליסטי ומודרני, האם גם אתה?

איך אתה רוצה להיראות תלוי רק בך, אנחנו תכננו את ATTO לאנשים בעלי נפש צעירה.

התכנון של ATTO כמו גם הטכנולוגיה שיושמה בו מודרניים ועכשוויים ומתאימים לאנשים ללא גבולות, ללא מחסומים, אנשים שהולכים לכל מקום שהם רוצים ועוצרים רק כשהם רוצים לעצור.

הקלנועית המתקפלת הראשונה מסוגה בעולם

הקלנועית היחידה בעולם המתקפלת תוך 10 שניות.

כאשר ATTO מקופל הוא קטן כמו מזוודה אותה ניתן לקחת לתא הנוסעים במטוס, יחד עם זאת כשהוא פתוח, ATTO נוח ומרווח. כל שנדרש כדי לפתוח או לקפל את ATTO הם כמה שניות וזה גם הזמן שלוקח לפרק את ATTO לשני חלקים קלים להרמה.

לאן אתה רוצה להגיע?

אם אתה רוצה להיות כמו כולם, להתנהל בעולם כמו כולם, ATTO נועד בשבילך.

ATTO נוצר עבור אנשים המאמינים שיש להם את הזכות להיות כמו כולם, לטייל ללא היסוסים וללא תכנונים קפדניים או מגבלות כלשהן.

מפרט טכני

כאשר מדובר על קיפול, ATTO היא הקלנועית הקומפקטית ביותר בעולם. יחד עם זאת, במצב פתוח ATTO היא הקלנועית הגדולה והנוחה ביותר בקטגוריה.

מידות בס”מ  גובה  אורך  רוחב
מצב מקופל  72  39  42
מצב נסיעה 90 120 56

יכולת נשיאה

משקל רוכב מירבי:
100 ק”ג

משקל

חלק ק”ג
חצי קדמי  12.0
חצי אחורי  16.2
מורכב *  28.2
סוללה 1.85
* ללא סוללה

סוללה

ב-ATTO מותקנת סוללה קומפקטית ועוצמתית המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת קלת משקל המספקת 48 וולט מתאי ליתיום-איון. משקל הסוללה רק 2.2 ק”ג והיא מסוגלת לספק כח מלא לנסיעה רצופה של 16 ק”מ לפני שיש צורך בטעינה. משך הטעינה כ-4 שעות בממוצע וניתן לבצעה כשהסוללה מותקנת על ATTO או מנותקת ממנו. ניתוק הסוללה מהקלנועית נעשית בלחיצת כפתור והתקנתה פשוטה עד כדי הנחתה במקום המיועד לכך.

מהירות

בעוד שברוב המדינות המהירות המירבית המותרת לקלנועיות היא 6.4 קמ”ש, ATTO מסוגל להגיע למהירות של 10 קמ”ש בתלות במדינה בה נעשה בו שימוש ועל פי חוקי אותה מדינה. ברגע שהמהירות המירבית נקבעה ע”י טכנאי מוסמך, המשתמש יכול לכוון את המהירות המירבית המתאימה לתנאי השטח באמצעות לחיצה על כפתור, המהירות תופיע ע”ג צג הקלנועית.

המידע והמפרטים עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.