הקלנועית המתקדמת בעולם

ATTO – קלנועית מתקדמת מבית מובינג לייף, מאפשרת ניידות מלאה ומתקפלת תוך שניות לגודל של מזוודה טרולי

14,990 ש”ח כולל מע”מ

אפשרות לעד 36 תשלומים בכרטיס אשראי

המחיר כולל סוללת ליתיום המאפשרת נסיעה רצופה של 16 ק”מ ומטען אוניברסלי, אחריות שלוש שנים למרכב, שנתיים לאלקטרוניקה ושנה לסוללה.

היופי של ATTO הוא בפרטים, עם אביזרים סטנדרטים כמו שקע לטעינת הטלפון הנייד, מקום למזוודה וגובה כסא משתנה. ניתן לאבזר את הקלנועית במשענות ידיים נסתרות, מתקן לקביים ועוד. ATTO מסובב ראשים ומיועד לכאלה שלא יסכימו לרכב על אף קלנועית אחרת כי ATTO היא קלנועית המסרבת להיראות ככזו.

מובינג לייף הנה חברה ישראלית ו-ATTO
פותח כאן בארץ ומיוצר במפעל החברה בקדימה.

יש רק קלנועית אחת בעולם

  • שאפשר להכניס לתא הנוסעים של מטוס

  • שנכנסת לתא מטען של כל מכונית בעולם
  • שמתפרקת לשני חלקים קלים תוך עשר שניות

  • שאתה רוצה שתהיה שלך

משקל

חלק ק”ג
חצי קדמי  12.0
חצי אחורי  16.2
מורכב *  28.2
סוללה 1.85
* ללא סוללה

 

משקל רוכב מירבי: 100 ק”ג

מפרט טכני

כאשר מדובר על קיפול, ATTO היא הקלנועית הקומפקטית ביותר בעולם. יחד עם זאת, במצב פתוח ATTO היא הקלנועית הגדולה והנוחה ביותר בקטגוריה.

מידות בס”מ  גובה  אורך  רוחב
מצב מקופל  72  39  42
מצב נסיעה 90 120 56

סוללה

ב-ATTO מותקנת סוללה קומפקטית ועוצמתית המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת קלת משקל המספקת 48 וולט מתאי ליתיום-איון. משקל הסוללה רק 2.2 ק”ג והיא מסוגלת לספק כח מלא לנסיעה רצופה של 16 ק”מ לפני שיש צורך בטעינה. משך הטעינה כ-4 שעות בממוצע וניתן לבצעה כשהסוללה מותקנת על ATTO או מנותקת ממנו. ניתוק הסוללה מהקלנועית נעשית בלחיצת כפתור והתקנתה פשוטה עד כדי הנחתה במקום המיועד לכך.

מהירות

בעוד שברוב המדינות המהירות המירבית המותרת לקלנועיות היא 6.4 קמ”ש, ATTO מסוגל להגיע למהירות של 10 קמ”ש בתלות במדינה בה נעשה בו שימוש ועל פי חוקי אותה מדינה. ברגע שהמהירות המירבית נקבעה ע”י טכנאי מוסמך, המשתמש יכול לכוון את המהירות המירבית המתאימה לתנאי השטח באמצעות לחיצה על כפתור, המהירות תופיע ע”ג צג הקלנועית.